5 důvodů, proč je ŠUNGIT kámen života

Čím je šungit tak výjimečný a jedinečný?

Díky přítomnosti fullerenů má šungit tyto jedinečné vlastnosti:


 1. schopnost pomáhat našemu energetickému tělu ihned napravovat všechny negativní vlivy levotočivých torzních polí

  • Šungit pomáhá našemu energetickému tělu neustále napravovat vychýlení jeho roviny do leva a umožňuje mu jako celku zůstat v rovnováze a v souladu se středovou osou. Tato jeho schopnost je jeho největší předností a proto o něm hovoříme jako o ochranném kameni, který pomáhá při léčení celé řady nemocí.

2. schopnost neutralizovat vliv elektromagnetického záření

  • Elektromagnetické záření je jedním z hlavních zdrojů levotočivých torzních polí. Tato pole velice škodí našemu zdraví a obzvláště silně narušují naši celkovou energetickou rovnováhu na všech úrovních – fyzické, energetické, emoční, psychické i duchovní.
  • Šungit dokáže účinně neutralizovat negativní účinky elektrických polí, elektromagnetických polí a pulzních elektromagnetických polí, která vysílají např. některá domácí zařízení, mobilní telefony, wi-fi a počítače.

3. schopnost zvyšovat naši životní energii (otevírat nám první čakru)

  • Abychom se mohli navrátit do energetické rovnováhy, je třeba dosáhnout také rovnováhy mezi horními a dolními čakrami. Energie vstupují do našeho těla dvěma hlavními branami: kosmická energie prostřednictvím sedmé (korunní) čakry a zemská energie prostřednictvím první (kořenové) čakry.
  • Šungit nám pomáhá obnovovat tento přirozený kontakt se zemí a znovu nás spojuje s energií života.

4. schopnost zvyšovat koncentraci (hustotu) našeho vitálního pole

  • Toto je jedním z důvodů proč je šungit označován jako ochranný kámen. Když se cítíme oslabení nebo máme pocit, že nám došly síly, znamená to, že koncentrace našeho energetického pole je nízká, v důsledku čehož jsme náchylnější vůči negativním vlivům okolního prostředí.
  • Zvýšení koncentrace našeho energetického pole vede k větší odolnosti vůči vnějším rušivým vlivům a ke zvýšené schopnosti zotavovat se z nemocí a emočních šoků.

5. schopnost nepřijímat žádné negativní náboje

  • Prázdný prostor uvnitř přírodních molekul šungitu (fullerenů – duté geodetické molekuly) vytváří mikrospirálu pravotočivé (biokompatibilní) energie, která uchovává všechny výše zmíněné vlastnosti v aktivním stavu.
  • Veškerá existující hmota ve vesmíru je současně vibrací a pohybem. Šungit je jednou z látek, která vysílá maximum pravotočivých torzních polí. Díky této vlastnosti je odolný vůči vlivu levotočivých torzních polí a díky ní dokáže tato pole transformovat v pravotočivá (biokompatibilní) torzní pole.

                                                                                              Milan Jančařík

Tagy:
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.